a customs this offers a goal is actually a cheap clone rolex.the cheapest replica designer rolex datejust 41mm mens m126303 0019 silver tone oyster bracelet costs around.
Zateplení fasád
stavební práce
zateplení fasád
sádrokartony
palubky
parapety

Zateplení fasád

Při realizaci fasád používáme prověřené materiály jako jsou BAUMIT, CAPAROL a EKOLAK. Dále dodáváme a montujeme jak venkovní parapety ALU tažené na fasádu, tak i vnitřní plastové parapety.

Použití zateplovacího systému

Jedná se o vnější zateplení bez větrané mezery kontaktním tepelně izolačním kompozitním systémem ETICS (External Thermal Insulation Composite Systems). Kontaktní fasádní zateplovací systém BRICKLAND / Ekolak s povrchovou úpravou cihlovými pásky (dále jen zateplovací systém) je systém navržený pro zateplování svislých obvodových stěn budov jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby.

Celková výška zateplovacích systémů není omezena, ovšem je nutný návrh kotvení statickým posudkem konkrétní skladby v místě provádění s ohledem na typ a soudržnost podkladu, vč. případných, dříve aplikovaných povrchových úprav.

Jako vlastní tepelný izolant jsou navrženy desky z fasádního stabilizovaného polystyrenu, nebo minerální fasádní vaty s kolmým vláknem. Použití tepelných izolantů zvyšuje tepelný odpor obvodových stěn a tím podstatně snižuje spotřebu energií pro vytápění. Při aplikaci uvedeného zateplovacího systému je potřeba zpracovat tepelně technické hodnocení konkrétní obvodové stěny v místě provádění. Povrchová úprava cihlovými pásky dotváří požadovaný dekorativní vzhled a zvyšuje odolnost fasády proti povětrnostním vlivům. Díky jmenovaným vlastnostem a vysoké samočisticí schopnosti, v kombinaci s bezúdržbovostí, rovněž uváděná povrchová úprava významně přispívá k prodloužení celkové životnosti celé fasády.

Ukázky našich prací

izolace profík Úvod Certifikáty Poptávka Kontakt Stavební práce Zateplení fasád Sádrokartony Palubky Parapety

Přemysl Profota

+420 776 060 938

info@izolace-profik.cz

hublot watches for sale fake hilarity exceptional method. swiss rolex replica builders professionals devoted. purchase new in time watches replica. high quality and large discount of all geneva watch company replica online. choose your go to this website - find a store 篓c keep in touch.