stavební práce
zateplení fasád
sádrokartony
palubky
parapety

Zateplení fasád

Při realizaci fasád používáme prověřené materiály jako jsou BAUMIT, CAPAROL a EKOLAK. Dále dodáváme a montujeme jak venkovní parapety ALU tažené na fasádu, tak i vnitřní plastové parapety.

Použití zateplovacího systému

Jedná se o vnější zateplení bez větrané mezery kontaktním tepelně izolačním kompozitním systémem ETICS (External Thermal Insulation Composite Systems). Kontaktní fasádní zateplovací systém BRICKLAND / Ekolak s povrchovou úpravou cihlovými pásky (dále jen zateplovací systém) je systém navržený pro zateplování svislých obvodových stěn budov jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby.

Celková výška zateplovacích systémů není omezena, ovšem je nutný návrh kotvení statickým posudkem konkrétní skladby v místě provádění s ohledem na typ a soudržnost podkladu, vč. případných, dříve aplikovaných povrchových úprav.

Jako vlastní tepelný izolant jsou navrženy desky z fasádního stabilizovaného polystyrenu, nebo minerální fasádní vaty s kolmým vláknem. Použití tepelných izolantů zvyšuje tepelný odpor obvodových stěn a tím podstatně snižuje spotřebu energií pro vytápění. Při aplikaci uvedeného zateplovacího systému je potřeba zpracovat tepelně technické hodnocení konkrétní obvodové stěny v místě provádění. Povrchová úprava cihlovými pásky dotváří požadovaný dekorativní vzhled a zvyšuje odolnost fasády proti povětrnostním vlivům. Díky jmenovaným vlastnostem a vysoké samočisticí schopnosti, v kombinaci s bezúdržbovostí, rovněž uváděná povrchová úprava významně přispívá k prodloužení celkové životnosti celé fasády.

Ukázky našich prací

izolace profík Úvod Certifikáty Poptávka Kontakt Stavební práce Zateplení fasád Sádrokartony Palubky Parapety

Přemysl Profota

+420 776 060 938

info@izolace-profik.cz